Служіння з неповносправними.

phoca_thumb_l_IMG_3671

У 2010 році в нашій церкві було започатковане служіння з неповносправними дітьми і підлітками. Ініціатором, натхненником та організатором цієї роботи є Зоряна Вуїв.

Чи може бути щасливою доля дитини, яка народилася і на все життя зостанеться інвалідом? На це запитання одного разу дав відповідь лікар, який усе життя пропрацював із дітьми з особливими потребами. Зокрема він сказав: «Неповносправна людина може бути такою ж щасливою і такою ж нещасною, як і кожна людина…»

Попри всі труднощі, які випали на долю цих людей, вони глибоко люблять життя. Проте є й інше: сльози та біль самотності, крик паралізованого з дитинства «Кому я такий потрібний?», опущені зболені очі батьків… Аби долати життєві перешкоди, неповносправна дитина і її сім’я потребують допомоги та підтримки інших людей.

Проблема цієї категорії дітей полягає в тому, що часто вони залишаються відкинутими державою і суспільством. Здебільшого, ці діти проводять час удома на самоті, від чого настає ще більша деградація їхньої свідомості.

Мета служіння цим дітям – прийняти їх у Божу сім’ю, навчити Божих істин і на практиці дати відчути Божу любов.

Отож для дітей проводяться щотижневі зустрічі, на яких із ними займаються фахівці-спеціалісти (логопед, психолог, реабілітолог, секція музико-терапії тощо).

Паралельно зі служінням для дітей проводиться робота і з їхніми батьками. Вона полягає в тому, щоб ознайомити їх з Божими істинами та надати необхідну моральну і духовну підтримку.

Для сімей, які мають неповносправних діток, організовуються виїзди на природу, триденний літній табір, перегляди фільму, відвідини благодійних концертів тощо.