svkorolchukСлужіння сестер у Першій рівненській церкві ЄХБ охоплює мало не всі сфери церковного життя. Їхня кропітка та відповідальна допомога є важливою у кожному напрямі служіння. Нині цю ланку Божої праці у церкві очолює Руслана Корольчук. Упродовж багатьох років їй допомагає звершувати це служіння сестринський комітет, до складу якого входять Людмила Лустюк, Любов Подранецька, Валентина Люта, Світлана Седикіна, Ольга Марута, Світлана Юзвяк.

Сестринське служіння церкви здійснюється за такими напрямами:

Молитовне служіння

Цей напрям включає у себе низку заходів і проектів. Це і молитовні щотижневі групи (їх у церкві 18), і щомісячні молитовні сестринські зібрання, і участь у всесвітніх днях молитви жінок-християнок (двічі на рік), і окремі молитовні дні (із постом) за потреби помісної громади християн.

Служіння милосердя

Цей напрям дає можливість практично виявити Божу любов до тих, хто найбільше потребує допомоги. Сестри церкви регулярно (щотижня) відвідують міську лікарню, при потребі відвідують хворих та надають практичну допомогу нужденним, турбуючись про їхні духовні та матеріальні потреби.

Сестринське навчання

Сестринське служіння – це і регулярне духовне навчання для сестер. Сестри беруть участь у збудовуючих жіночих регіональних конференціях (навчаються та навчають), відвідують та організовують семінари та групи біблійного навчання.

Табірне служіння

Щороку сестри церкви долучаються до організації та проведення обласного жіночого літнього табору «Дотик неба». Сестри церкви також турбуються про молодих мам. Коли сім’я приносить немовля на молитву у церкву, сестри благословляють родину гарним практичним подарунком - пакунок із речами для дитини.

IMG 7496