vasnovosadУпродовж усієї історії церкви християни співали, співають і співатимуть. Співом ми прославляємо Бога та водночас проповідуємо Слово, доносячи істини до спрагнених сердець на мові мелодійних звуків.

Протягом усіх років становлення та зростання  Першої рівненської церкви ЄХБ у ній активно функціонує і ланка музично-хорового служіння. Нині роботу церковних музикантів та співаків координує пастор церкви Василь Новосад.

Сьогодні основу музично-хорового служіння церкви складають п’ять хорів, зокрема перший хор (диригенти Ольга Монюк та Інна Єремейчук), другий (Ірина Нисинець та Діана Юзвяк), третій (Андрій Яблоцький), дитячий (Інна Єремейчук) та чоловічий (Сергій Яблоцький).

Часто буває, що для святкових програм хори об’єднуються у великий співочий колектив, який натхненно та злагоджено співає славу Богові.

У церкві також є багато співочих гуртів та ансамблів, які долучаються як до внутрішньо-церковних богослужінь, так і до проектів благовістя.

Окрасою музично-хорового служіння є симфонічний оркестр (керівник Богдан Яблоцький), який із об’єднаним хором бере участь у святкових богослужіннях. До хвали Богові долучається і камерний оркестр, яким керує Інна Єремейчук.

Наявність багатогранного музично-хорового служіння церкви свідчить про неабияку ревність до цього служіння, а також виховання покоління музикантів, що, звісно, не занедбують свої таланти, а широко використовують їх для Божої слави.