mshevchukБібліотечне служіння у нашій церкві було започатковане ще в 1985-1986 рр. як рух виїзних бібліотек. Двічі на тиждень на нинішньому майдані Незалежності (тоді - Театральна площа) працювала вулична бібліотека, яку організував Данило Іванович Корнійчук.

Пізніше виникли пересувні бібліотеки в інших районах міста. Молодь церкви збирала книги, журнали, які приносила з дому, а після організації місії "Світло Євангелія" стали отримувати літературу з місії через Віктора Давидюка. Книги для читання членам церкви видавалися на один день за списком.

У 1990-1991 роках із Москви була привезена велика партія щойно надрукованої Біблії (російською мовою) та Нового Заповіту (українською мовою в перекладі Якова Духонченка). У церкві організували кіоск, відповідальними за розповсюдження цих видань були Микола Гаврилюк та Микола Ніколайчук.

Спочатку бібліотека виникла як відгук на потребу у матеріалах для вчителів та учнів недільної школи, згодом вона розширила свою аудиторію.

Нині роботу бібліотеки координує Марія Андріївна Шевчук, допомагають їй у цьому Ліда Єгорова, а також волонтери - Людмила Сафронюк, Оксана Борищук, Владислав Семенюк, Максим і В'ячеслав Гулакови.

На сьогодні мета церковної бібліотеки полягає у тому, щоб задовольнити потреби віруючих у різноманітній християнській літературі, сприяти в пізнанні Бога для всіх категорій людей.

Із зазначеної мети випливає завдання:

  • придбати інформаційний матеріал (книги, періодичні видання, аудіо- та відеоматеріали й ін.),
  • систематизувати придбаний матеріал,
  • робити цей матеріал доступним для потенційних відвідувачів бібліотеки (проповідників, студентів, дітей та ін.),
  • зберегти матеріал для подальшого користування.

Нині у бібліотеці функціонують такі відділи літератури: богословський, художній, дитячий, сімейний, історія церкви тощо.

Книжковий фонд уже перевищив  2,5 тис. одиниць. Працівники бібліотеки постійно турбуються про його чистоту. Передусім звертається увага на зміст літератури, яка має відповідати християнським догматам.

Постійне оновлення фонду, організація колективної передплати на періодичні видання, серед яких "Христианская газета", журнали  "Віра і життя", "Стежинка", "Живе Джерельце", зручний для відвідувачів графік роботи сприяють зростанню кількості читачів. Станом на 01.04.2016 р. - це 120 чол. Найактивнішими серед них є Доля Іванівна Випна, Софія Улянівна Бахур, сім'я Тамари і Володимира Лебедів, Наталка Косинець та ін.