brazhnykДитяче служіння Першої рівненської церкви ЄХБ – багатогранне, благословенне та дуже відповідальне.

Очолює дитячу роботу у церкві Андрій Бражник. Разом із ним тісно співпрацюють, допомагаючи координувати церковне дитяче служіння, Тетяна та Роман Пузиченки, Катерина Ковалик.

На сьогодні дитяче служіння церкви працює за такими напрямами: робота у недільній школі, гурткова робота у клубі «Майбутнє», табірне служіння, євангелізаційні заходи для дітей міста.

Нині недільна школа нашої церкви налічує понад 120 дітей різного віку. Щонеділі із ними проводять ґрунтовні та цікаві заняття з вивчення Біблії 21 вчитель та помічник віком від 19 до 65 років.

Щосуботи у церкві відбуваються заняття у клубі «Майбутнє», на які приходить понад 35 дітей. У клубі діти мають нагоду займатися у різноманітних гуртках, співати, набувати практичних навиків різних професій, вивчати Біблію.

Щоліта дитячі служителі нашої церкви проводять літній стаціонарний табір, де можуть відпочити понад 120 дітей. Окрім літнього табору, у церкві проходять денні осінні, а іноді й зимові дитячі табори.

Для дітей, які беруть участь у різноманітних дитячих церковних заходах, ніколи нудьгувати, адже програма дитячого служіння включає в себе і свято першого та останнього дзвоника, і дитяче Свято жнив, і Різдвяне свято, і низку походів, виїздів на природу, ярмарок тощо.

Дитячі служителі проводять різні євангелізаційні заходи, куди запрошують дітей міста, які ще не знають Христа. Їм розповідають про найкращого Друга всіх дітей – Ісуса, та запрошують приєднатися до Його великої родини.