Упродовж вересня-жовтня у Першій рівненській церкві лунало чимало молитов благословення над дітьми. Зокрема, у дім Божий своїх немовлят принесли сім᾽ї Богдана Пелеша, Андрія Юзвяка, Богдана Яблоцького та Вадима Дяка. Від пасторів батьки почули багато істин, які допоможуть їм у вихованні дітей.

Зокрема, перед молитвою над Мартою Юзвяк пастор Василь Новосад, зачитавши уривок із Книги Ісуса Навина 24:15 «А я та дім мій будемо служити Господеві», наголосив на поєднанні поколінь – батьків та дітей. «Чи легко це зробити? – запитав він у присутніх, і продовжив: – Ні, нелегко. Для цього треба докласти неабияких зусиль». Далі Василь Митрофанович звернув увагу на те, що батьки постійно повинні тримати зв’язок зі своїми дітьми, дарувати їм безумовну любов, дослухатися до них, підтримувати і бути мудрими порадниками.

Щиро вітаємо родини із народженням діток і бажаємо бути вкрай важливим дороговказом, який спрямує їхній шлях до Неба. Нехай ваше терпіння не міліє, любов зростає, а сімейна атмосфера буде сприятливим кліматом для зрощення і змужніння гідних людей та Божих синів і доньок!