Дитячий табір

З 13 по 23 серпня 2018 року на території бази відпочинку в с. Залісся відбувся дитячий табір «СНІП», де перебувало 80 дітей віку 1-15 років

Кожен табірний день розпочинався ранковою молитвою і закінчувався вечірнім зібранням.

Основною темою програми було життя і служіння апостола Павла. Програма табору «Він жив двічі» базувалася на основі ЦНАПу (ЦЕНТР НАДІЇ АПОСТОЛА ПАВЛА) – місце, де ми можемо отримати паспорт.

У нашому житті існує дві країни, до яких ми належимо. З огляду на це дітям пропонували такі алегорії. Уявімо, що наша душа – це паспорт, перепустка у інший світ. Є духовний світ, і є матеріальний. Проте тільки від нас залежить, громадянство якого світу обере наша душа – світла чи темряви. Належність до духовного світу і громадянство в ньому дає нам привілей, по закінченні земного життя, автоматично оселитися у небесних оселях.

А щодо матеріального світу, то для нашої душі це лише тимчасове перебування. Чи зможе наша душа по закінченні земного шляху забрати все, що за життя мало цінність: гроші, будинок, машина - у інший світ, чи якось відкупитися від світу темряви? Згідно з Конституцією подвійне громадянство в Україні заборонене. Так як такі особи можуть будь-коли дуже просто перетнути державний український кордон та заробляти і сплачувати податки в скарбницю інших держав. Подвійне громадянство часто має певні негативні наслідки, пов’язані з наданням дипломатичного захисту, військовою та державною службою, сплатою податків тощо. Аналогічно і в духовному світі: наша душа не може служити двом панам: «Ніхто двом панам служити не може, бо або одного зненавидить, а другого буде любити, або буде триматись одного, а другого знехтує. Не можете Богові служити й мамоні» (Матвія 6:24).

За ці кілька днів табору діти глибше познайомилися з особистістю апостола Павла, який дуже мудро скористувався своїм паспортом.

Десять днів пролетіли неймовірно швидко. Насичена програма табору, смачне різноманітне харчування, щира, відкрита атмосфера, нові друзі, цікаві майстер-класи і захоплюючі табірні ігри залишили у серцях дітей лише гарні враження та непереборне бажання зустрітися знову.

Напевно, найяскравішим і найважливішим моментом табору стала щира молитва покаяння дітей і підлітків табору, що стало справжнім снопом Божих благоловень. Вкотре наш табір переживав миті такої відчутної Божої підтримки і благодаті.

Завершився цей захід спільним прославленням Бога під час недільного зібрання у приміщенні дому молитви Першої рівненської церкви ЄХБ .