З 9 по 11 серпня у Першій рівненській церкві відбувся черговий братерський табір. Понад 30 братів різного віку упродовж трьох днів відпочивали на мальовничому березі Нетішинського водосховища.

Цьогоріч, як і у попередні роки, у таборі панувала невимушена атмосфера щирого спілкування. У програмі заходу був час і для відпочинку, і для риболовлі, і для спортивних ігор, і для духовного навчання, і для спілкування навколо вогнища.

Кожен табірний день розпочинався ранковою молитвою і закінчувався вечірнім зібранням. Один з учасників (який уперше поїхав у такий табір) зауважив: «Вперше у своєму житті я відвідав так багато зібрань за тиждень. І дуже задоволений з того!»

Темою духовних роздумів учасників табору була особиста святість. За основу роздумів були покладені відеолекції Брюса Вілкінсона «Особиста святість у часи спокус». Актуальна тема породила серйозні роздуми й обговорення, які, у свою чергу, спонукали до практичних висновків.

Особливістю табору є те, що його учасники – дуже різні чоловіки. Наймолодшому «табірнику» було трохи більше семи років, а найстаршому - майже сімдесят.

Як розповідають організатори заходу, одним із завдань такого дозвілля є об᾽єднання різних поколінь. Саме під час таких заходів руйнуються бар᾽єри та налагоджуються теплі, дружні стосунки між чоловіками різних поколінь. Це гарна нагода старшим спробувати зрозуміти та навчитися всерйоз сприймати молодших, а молодшим – перейняти мудрість та досвід старших.

Три дні (а для команди – усі чотири) проминули дуже швидко. Висока організація, смачне різноманітне харчування, щира, відкрита атмосфера залишили у серцях учасників лише гарні враження та непереборне бажання через рік зустрітися знову.

Завершився табір спільним прославленням Бога під час недільного зібрання у приміщенні дому молитви нашої церкви.